Kodeks | Regulamin

Przed zgłoszeniem swojego bloga zapoznaj się z regulaminem!
  1. Aby dodać swojego bloga do katalogu, należy umieścić komentarz z odpowiednią treścią w zakładce Nowi poddani. Autorzy blogów są informowani o pozytywnej lub negatywnej odpowiedzi w sprawie zgłoszenia. Jeżeli na twoim blogu, po dodaniu zgłoszenia, nie ma odnośnika do katalogu, czekamy tydzień na uzupełnienie 'luki'. Jeśli po upływie tygodnia nie znajdziemy linku lub buttonu, twoje zgłoszenie staje się nieważne i zostaje usunięte. Spokojnie, istnieje możliwość ponownego zgłoszenia bloga. Mile widziane również zaobserwowanie bloga.
  2. W Królestwie mile widziane są wszystkie blogi powiązane z grafiką. Nie ma znaczenia co publikujesz; prace graficzne, dodatki, instrukcje, sesje zdjęciowe, okładki. Wystarczy, że masz styczność z grafiką. 
  3. Autor bloga ma obowiązek poinformowania nas o zmianach dotyczących bloga (usunięcie, zawieszenie, zmiana adresu, zmiana kategorii). Komentarz z taką informacją proszę umieścić pod najnowszym postem na katalogu. Załoga Królestwa ma również prawo do zmiany kategorii z prywatny/grupowy na zawieszony, kiedy na blogu nie pojawił się nowy post w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. 
  4. Na katalogu istnieje możliwość publikowania ogłoszeń partnerskich oraz tematycznych. Aby ogłoszenie zostało dodane, prosimy o pozostawienie komentarza z linkiem do bloga, treścią ogłoszenia i/lub linkiem do obrazka. Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane tak szybko jak to możliwe. 
  5. Zgłaszając swojego bloga do Graficznego Królestwa akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na wykorzystywanie twoich prac w zabawach oraz przeglądach.

Formularz zgłoszeniowy
Adres zgłaszanego bloga:
Nazwa:
Kategoria*:
Gdzie znajduje się odnośnik do GK:

* prywatny (prowadzony przez jedną osobę), szabloniarnia (prowadzony przez dwie lub więcej osób)

NASZE BUTTONY