29 sierpnia 2016

Król i Królowa: Graphics Temptation


Post robiony bardzo spontanicznie. Aysune najprawdopodobniej odchodzi z załogi, przez co wybraniem prac zajęłam się razem z Sandrą Klaudią. Król i Królowa to seria postów poświęconych jednemu blogowi. Będziemy wybierać po dwie najlepsze prace z każdej kategorii: ikony, sygnatury, nagłówki, szablony itp. Dzisiejszy wybór trafił na bloga Alessy Belikov - Graphics Temptation. Zapraszam was do obejrzenia wyróżnionych przez nas prac z okresu 29.06 - 29.08:
S Y G N A T U R Y

sandra klaudia: Na pierwszy rzut oka ta sygnaturka wydaje się być pełna wszystkiego, ale kiedy dłużej się jej przyjrzałam, zauważyłam, że umieściłyście tam tylko kilka stocków. I to właśnie sprawia, że ta sygnaturka jest wyjątkowa. Do tego ta przepiękna koloryzacja!
Rosalie h.: w tej sygnaturce uwielbiam połączenie zielono-żółtych stocków z szarym tłem. wygląda to obłędnie. wszystko idealnie dobrane, łącznie z modelką (aww, selena ♥) i stylem napisów. wielkie brawa za tak wspaniałą współpracę!


sandra klaudia: Dużo dzieję się w tle, a mimo wszystko to modelka rzuca się w oczy jako pierwsza i aż ciężko oderwać od niej wzrok. Bardzo ładna praca.
rosalie h.: Bardzo podoba mi się ta praca, ze względu na brak rzucających się w oczy stocków. Dzięki temu możemy całą uwagę skupić na modelce, którą tak przy okazji również uwielbiam, haha. Całość jest dopełniona przez paski po lewej i prawej stronie. Liczę na więcej takich prac. :)

N A G Ł Ó W K I 


sandra klaudia: Jak oglądałam ten nagłówek pierwszy raz u Ciebie na blogu nawet nie zauważyłam postaci. A potem już się w nim całkowicie zakochałam! Ten nagłówek jest wykonany profesjonalnie! Wszystko łączy się ze sobą po prostu idealnie. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że zasługuje na tytuł Króla bezkonkurencyjnie. 
rosalie h.: nawet nie wiem co mogę napisać, aby nie powtórzyć słów sandry klaudii. rzeczywiście, dopiero po dłuższej chwili można dostrzec postacie, a później godzinami wpatrywać się w pracę.

sandra klaudia: Najbardziej w tym nagłówku podoba mi się ułożenie tych wszystkich stocków, które idealnie współgrają z modelem. Żywe kolory to tylko kolejny plus. Trzy razy na tak, kochana!
rosalie h.: Zielone tło, kwiaty, wspaniale ułożone stocki i matt. Czego chcieć więcej? idealna praca pod każdym względem. 

S Z A B L O N

rosalie h.: ten szablon to cudo!!! nagłówek, css, wszystko ♥ połączenie brązu z zielenią wyszło genialnie. brak mi słów. wielkie brawa za takie wykonanie! 

   

7

 1. Ojeju! Jak zobaczyłam mój blog w tytule posta, aż mi serce podskoczyło XD Baaardzo dziękuję za tyle miłych słów! ♥ Tym bardziej że za większością wyróżnionych prac osobiście tak średnio przepadam X'D W każdym razie, dziękuję jeszcze raz i muszę przyznać, że pomysł na posty bardzo fajny, na pewno będę czekać na więcej z tej serii ^^
  Ściskam mocno!

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł na serię. Dlaczego jednak znajduje się tu tylko jeden szablon i nie ma ikonek? Szkoda.
  Czekam na kolejne takie posty <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak miło patrzeć na nowy katalog <3 oby się rozrastał, powodzenia życzę w prowadzeniu!
  Sugerowałabym tylko dodanie stron do wersji mobilnej, bo ich brak nieco utrudnia nawigację.

  Czy możliwe jest zgłoszenie bloga, który tak w zasadzie jest galerią? I do jakiej kategorii musiałabym go wtedy zgłosić, jako prywatnego czy zawieszonego (aktualizacja prac pojawia się co 2-3 miesiące)?
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa <3
   Strony są już dodane. Ciesze się, że zwróciłaś na to uwagę.
   Przyjmujemy każdego bloga, który jest związany z grafiką. Bez problemu możesz zgłosić go jako prywatny. c:
   Również pozdrawiam ^^

   Usuń
 4. No cóż, Alessa to klasa sama w sobie. Podziwiam, że udało się wam wybrać tylko po 2 prace, ja nie wiedziałabym które wyróżnić :)
  Proponuję, żeby w niektórych takich przeglądach wyróżniać ikony lub bannery, bo są to chyba najtrudniejsze rodzaje grafiki, tak myślę. Ale to też zależy od graficzki, jak ktoś robi tego sporo, to to ma sens :P
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ikony i bannery będą wyróżniane w serii Król i Królowa :) Jednak w przypadku Alessy w tym okresie czasu nie opublikowała żadnych bannerów. Co do ikon, miałyśmy do wyboru trzy zestawy, więc trudno było nam wyróżnić dwa.
   Mam nadzieje, że brzmi to sensownie :D
   Również pozdrawiam ^^

   Usuń