25 sierpnia 2016

Informator


Powiedzcie mi, jak to jest? Przez całe dwa miesiące pogoda taka nijaka, a tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego upał jak nie z tej ziemi. Skoro wspomniałam już o szkole, jesteście przygotowani? Cieszycie się z końca wakacji, a może chcielibyście, aby trwały jeszcze dłużej? Jeśli chodzi o mnie, jestem rozdarta. Za kilka dni poznam nowych ludzi, z którymi będę musiała przeżyć trzy lata liceum. Trochę się denerwuje, ale co tam. Okej, koniec o mnie. Zapraszam do Informatora. G R A F I C Z N E   K R Ó L E S T W O

Początki są trudne. Ale czy dla każdego? Od oficjalnego otwarcia Graficznego Królestwa minęło pięć dni! W tym czasie zgłosiło się do nas dziewiętnaście blogów, a z sześcioma nawiązałyśmy współpracę. Cieszymy się, że jesteście aktywni i wyrażacie swoje opinie w komentarzach. To naprawdę pomaga nam tworzyć katalog. Obiecujemy, że będziemy zaskakiwać Was naszymi nowymi pomysłami. A skoro mowa o nowości... Jeszcze wczoraj byłam tu tylko ja oraz Aysune. Od dzisiaj jest nas trójka! Serdecznie powitajcie Sandrę Klaudię, która dołączyła do Rodziny Królewskiej! Dziękujemy Ci, za wysłanie zgłoszenia. Sandra Klaudia będzie odpowiedzialna właśnie za informator, którym na pewno Was zaskoczy oraz za Obiady Czwartkowe. Życzymy powodzenia!

C O   S I Ę   W Y D A R Z Y Ł O ?

21 sierpnia drugie urodziny obchodził blog Unique Graphic autorstwa Ally! Jednocześnie był to pięćdziesiąty post na blogu. W notce urodzinowej pojawiło się mnóstwo wspaniałych prac oraz dodatków. Post zawiera zestaw ikon, 10 sygnatur, 2 bannery, 18 nagłówków, 5 plakatów, szablon, 5 plików psd, 3 koloryzacje, 2 paczki ze stockami oraz paczkę niespodziankę dla obserwatorów. Krótko mówiąc - bogata notka. Wszystkich, którzy nie widzieli jeszcze tego postu, zapraszam tutaj. Miłego oglądania. c:


MASZ  PYTANIE? ZADAJ J E W KOMENTARZU LUB SKIERUJ SIĘ DO ZAKŁADKI  KONTAKT 

3

 1. Powodzenia dla nowej członkini załogi! ^^
  Ja jak zwykle stresuję się na zapas i już się boję nowego roku szkolnego. Cóż, czas pokaże, czy było czego się bać c':

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzonka dla Sandry Klaudii! :D
  Dziękuję za wspomnienie o urodzinach mojego bloga! ^^
  Prosiłabym też o dodanie ogłoszenia.
  Link do zdjęcia: http://funkyimg.com/i/2fUL6.png
  Cała treść ogłoszenia znajduję się na zdjęciu, więc proszę tylko o jego zalinkowanie, adresem mojego bloga(http://unique--graphic.blogspot.com)
  Z góry bardzo dziękuję ^^
  Pozdrawiam słodko xx

  OdpowiedzUsuń