14 września 2016

Król i Królowa: Unfaithful Heaven


Wreszcie koniec upałów. Nawet nie wiecie, jak się ciesze z tego powodu. Nadszedł czas na Króla i Królową. Prace, które znajdują się w poście są wybrane tylko przeze mnie. Powitajcie... *werble* Unfaithful Heaven! Prócz Króla i Królowej znajdziecie również Królewicza. Zapraszam wszystkich do rozwinięcia.


Okres: 11 czerwca - 11 września
Autorki prac: 
Forain, mrs. punk, erenae, konstelacja, 
alessa belikov, sezam, strayheart
N A G Ł Ó W K I

Nigdy nie pomyślałabym, że jakakolwiek praca z taką ilością koloru żółtego mogłaby mi się na tyle spodobać, aby dodać ją do Króla i Królowej. Na dodatek z tytułem Króla! Po prostu strzał w dziesiątkę! Nagłówek jest wspaniały, brak mi słów. Brawo!
Ta praca urzekła mnie swoim minimalizmem. Mimo, że praca wydaje się pusta, nie jest taka. Podoba mi się pomysł na "ukrycie" drugiej twarzy. Przyznaje się, że na początku jej nie zauważyłam. Kwiatki stanowią świetny element uzupełniający. 

S Y G N A T U R Y

Prosto, schludnie. Czego chcieć więcej? Sygnaturka przykuła moją uwagę jednym elementem. Jak się pewnie domyślacie, chodzi o napis. Czcionka jest świetna, nigdy wcześniej nie spotkałam się z nią. Kolory są dopasowane, a modelka i stocki dobrze ułożone, jak i dobrane.
Genialna sygnaturka. Odpowiednia ilość stocków, dobrze dobrana postać (Eliza ♥). Zdecydowanie ulubionym elementem jest brązowy napis. Świetnie prezentuje się z niebieskim.
Nie potrafiłam wybrać tylko dwóch sygnatur, więc macie Królewicza. Praca jest świetna. Motyw Alicji w Krainie Czarów - geniusz. Wspaniale dopasowane kolory. Tajemnicza z odrobiną mroku sygnaturka. 

S Z A B L O N Y

Jeden z lepszych szablonów o tematyce HP. Zakochałam się od razu po zobaczeniu tego szablonu. Wszystko jest w nim perfekcyjne - postacie, kolory, ułożenie, CSS. Świetny pomysł na dodanie patternu w tle kolumn. Wspaniała praca. ♥
Moją uwagę przykuł nagłówek. Coraz rzadziej widuję szablony o układzie otwartym z tak dużym nagłówkiem. CSS nie jest skomplikowany, co dodaje uroku. Bardzo podoba mi się połączenie stocków. Można by powiedzieć, że jest ich nawet za dużo, jednak mi ta ilość odpowiada.

B A N N E R Y

Miałam problem z wybraniem najlepszego banneru. Naprawdę, rozważałam to przez kilka godzin. Ostatecznie wygrał banner autorstwa Forain. Świetna praca. Urzekły mnie czerwone elementy oraz dwukolorowy napis. 
Również wspaniały banner. Kolory są prześwietne. Idealnie dopasowane stocki do postaci. Rozmieszczenie elementów także jest świetne. Brak mi słów. Pozytywnie ♥

T A P E T Y

Dość krwawa praca. A mimo wszystko jestem nią zauroczona ♥ Czerwone elementy idealnie wpasowały się czarno-białą resztę. Na pewno w przyszłości ustawię sobie na tapetę. Gratulacje za wykonanie!
Nie przepadam za filmem, ale tapeta genialna. Serio. Wszystko wygląda na przemyślane, a koloryzacja jest przecudowna <3 Chętnie zobaczyłabym więcej takich tapet. 

1

  1. Och, jak miło zobaczyć tutaj swoje prace... <3
    Dziękuję bardzo za wyróżnienie ich, ale też i całej załogi bloga!

    OdpowiedzUsuń