22 sierpnia 2016

Zbrojownia - blendy

( c ) oreuis

Witajcie. Mam zaszczyt opublikować pierwszy *nie wspólny* post na Graficznym Królestwie. :D Sam tytuł może wam dużo nie mówić. Wiadomo o co chodzi z blendami, jednak zbrojownia? Co to? Już tłumaczę. Zbrojownią nazwałyśmy posty całkowicie poświęcone nagłówkom oraz ikonom & bannerom w jednym. Dzisiejszy post, jak widzicie, jest o tym pierwszym. Ze względu na to, że oficjalnie istniejemy dość krótko, zebrałam prace z ostatnich dziesięciu dni. Na samym dole możecie zobaczyć wyróżnione przez nas blendy opublikowane od 12 sierpnia do 18 sierpnia. Prace, które zostały dodane później (od 19 sierpnia)  pojawią się w przeglądzie tygodnia.


wyróżnione prace 12.08 - 18.08
na każdym urządzeniu kolumny mogą prezentować się inaczej,
aby zobaczyć je moimi oczami kliknij *tutaj*
Pomimo dość ciemnej kolorystyki uważam, że całość komponuje się doskonale. Autorkom udało się zachować odpowiednie proporcje pomiędzy czernią i bielą. Częścią nagłówka, która stanowczo mnie urzekła jest napis "come closer". Odróżnia się on od reszty nieco inną "ostrzejszą" szarością, którą podkreśliło obramowanie. Well done!
***
Kiedy patrzę na tą pracę nie umiem określić co przyciąga bardziej moją uwagę. Lewy dolny zegar? Ptaki? Pajęczynka? Wszystko bardzo dobrze ze sobą współgra. Lewa dolna część napisu troszeczkę się gubi, co nie zmienia faktu, że uwielbiam tą pracę ♥. PS. Po głębszym zastanowieniu się stwierdzam, że wygrała pajęczynka. :D
***
Wystarczyło, że zerknęłam raz na tą pracę 
i od razu mnie ona urzekła. Uwielbiam ciepłe, jasne kolory. Ten żółty, mistrzostwo ♥. Jak zwykle mam swój ulubiony element, za który muszę pochwalić autorkę. Tym razem są to listki *czy ja mam jakąś manię do roślin?* i ptaki w kilku miejscach pracy. Dobra robota!

Praca bardzo oryginalna. Nie codziennie spotyka się animowany nagłówek. Bardzo spodobało mi się połączenie tej delikatnej bieli podchodzącej pod ecru z pomarańczo-czerwienią. Do tego te kwadraty ♥. Po prostu dodają temu wszystkiemu charakterku. Mega!


***
Nigdy bym nie przypuszczała, że zielony może tak dobrze wyglądać z czerwienią. 
W tej pracy wygrywa dla mnie bluszcz. 
Bluszczu, jesteś świetny, ciesze się, że cię tam dodano. Autorce bardzo gratuluję Pana Bluszcza i niezwykłej pracy. Brawo!

***
Pierwsze co w pracy rzuciło mi się w oczy to jelonek. Pierwsza myśl? "HARRY POTTER" Ten las, ta kolorystyka - CUDO. Bardzo dobrym pomysłem było dodanie listków, ożywiają one i jednocześnie podkreślają całość. Do tego wspaniała Marie ♥.


5

 1. O, a to ciekawa forma przeglądu :3 Dziękuję za wyróżnienie mojego nagłówka i współpracy ze Scar ♥
  Muszę przyznać, że blend Blondiee bardzo wpadł mi w oko ^^

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję z wyróżnienie mojej pracy :* Naprawdę podoba mi się przegląd w tej formie, jest świetny :)
  Ja wyróżniłabym duet Erenae & Carllton, ten od Erenae oraz Ten i ten od Alessy :)
  PS.: Pan Bluszcz w opisie pracy Ereane mnie powalił ... hahaha, świetny opis!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzecia praca Alessy oraz pierwsza współpraca Erenae&Forain zdecydowanie przyćmiewają całą resztę <3
  Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej pracy.
  Muszę przyznać, że taka forma przeglądu jest bardzo ciekawa, choć może być nieco kłopotliwa, gdy zgłosi się większa ilość blogów.
  Życzę powodzenia w dalszej działalności! C:

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie tu, ciekawie. zostaję na dłużej :>
  Ulubieńcami są bezkonkurencyjnie blendy Navy. Cudeńka po prostu!

  Sandra x

  OdpowiedzUsuń