20 sierpnia 2016

Witamy!

( c ) Alessa Belikov

Miejmy nadziej, iż trafiliście tutaj nieprzypadkowo, że umyślnie, bądź za sprawą jakże tajemniczego Przeznaczenia wkroczyliście w *jeszcze* skromne progi naszego Graficznego Królestwa. Tak więc, witamy Was serdecznie i liczymy, że wspólnie spędzimy miłe chwile.
Zacznijmy od tego - czym właściwie Graficzne Królestwo jest? A więc jesteśmy nowym *niektórzy mogliby powiedzieć, że kolejnym* spisem blogów graficznych. Zapytacie więc skąd ten pomysł? Dlaczego decydujecie się na KOLEJNY spis? Na proste pytanie zawsze pada prosta odpowiedź. Bo czemu by nie? Przecież blogowanie to przede wszystkim zabawa. Robimy coś dla siebie, jest to naszym hobby, czymś co sprawa nam przyjemność. Więc czemu rezygnować z takiej uciechy? To czy pojawi się kolejny spis, czy go zabraknie, to nie jest ważne. Kolejnym plusem spisów jest oczywiście możliwość zaprezentowania się przez grafików. Im więcej spisów, tym do większej ilości osób mogą one dotrzeć. Brzmi jak prawilna symbioza, nieprawdaż? 
Przejdźmy do tego, co Wam oferujemy. Przede wszystkim pakiet imprez i zabaw graficznych (m.in. Quizy oraz Zgadnij Kto To), nie zabraknie przeglądów, konkursów, a także wywiadów. 
Wyróżniać będziemy się tym, że jako jedyny spis będziemy organizować posty w całości poświęcone blendom.
Administratorkami Graficznego Królestwa są Rosalie Hinch oraz Aysune Ayakachi
Oficjalnie otwieramy nabór do spisu, jak wiadomo, w grupie raźniej.
Informujemy również, iż zakładka Współpraca została uzupełniona nowymi buttonami Królestwa - zapraszamy.

Dziękujemy za uwagę~!

4

  1. Trzymam kciuki, żeby spis działał prężnie ^^ I dziękuję za użycie mojej sygnaturki ♥

    Alessa

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzymam kciuki i życzę powodzenia :')

    OdpowiedzUsuń